Logo Pickleball Roerdalen

Zaterdagochtend Posterholt

Agenda
Saturday 31 August 2024 10:00 - 11:30
Saturday 7 September 2024 10:00 - 11:30
Saturday 14 September 2024 10:00 - 11:30
Saturday 21 September 2024 10:00 - 11:30
Saturday 5 October 2024 10:00 - 11:30
Saturday 12 October 2024 10:00 - 11:30
Saturday 26 October 2024 10:00 - 11:30
Saturday 2 November 2024 09:00 - 10:30
Saturday 9 November 2024 09:00 - 10:30
Saturday 16 November 2024 09:00 - 10:30
Saturday 23 November 2024 09:00 - 10:30
Saturday 30 November 2024 09:00 - 10:30
Saturday 7 December 2024 09:00 - 10:30
Saturday 14 December 2024 09:00 - 10:30
Saturday 21 December 2024 09:00 - 10:30
Saturday 28 December 2024 09:00 - 10:30
Saturday 4 January 2025 09:00 - 10:30
Saturday 11 January 2025 09:00 - 10:30
Saturday 18 January 2025 09:00 - 10:30
Saturday 25 January 2025 09:00 - 10:30
Saturday 1 February 2025 09:00 - 10:30
Saturday 8 February 2025 09:00 - 10:30
Saturday 15 February 2025 09:00 - 10:30
Saturday 22 February 2025 09:00 - 10:30
Saturday 1 March 2025 09:00 - 10:30
Saturday 8 March 2025 09:00 - 10:30
Saturday 15 March 2025 09:00 - 10:30
Saturday 22 March 2025 09:00 - 10:30
Saturday 29 March 2025 09:00 - 10:30
Saturday 5 April 2025 10:00 - 11:30
Saturday 12 April 2025 10:00 - 11:30
Saturday 3 May 2025 10:00 - 11:30
Saturday 10 May 2025 10:00 - 11:30
Saturday 17 May 2025 10:00 - 11:30
Saturday 24 May 2025 10:00 - 11:30
Saturday 31 May 2025 10:00 - 11:30

Over Zaterdagochtend Posterholt

Bij ons staat naast sportiviteit ook gezelligheid centraal. Alle leeftijden weten de weg te vinden naar Posterholt, bij ons is iedereen van harte welkom! Interesse? Kom naar de sporthal De Wieë , Heerbaan 28, 6061 EE, Posterholt. Wij zorgen voor leenpaddels en ballen. Neem zelf sportschoenen mee. De eerste paar keer is het uitproberen gratis.